Site İçi Arama

"Sertifika programları"

Site içerisinde arama sonucu 8 sonuç bulundu.

İÇERİK

Türk Amerikan Vakfı Dil Gelişimi

Önceliğimiz öğrenci adaylarımızın kendine olan özgüveni, ve kendilerini rahat hissetmeleridir. Bizler Eğitim  Koçları olarak eğitimleri boyunca yanlarında olsak da, onların kendi özgüvenleri konusundaki rahatlıkları, onlar için ve aileleri için daha önemli bir avantaj sağlamakta. Bu nedenle, Yurt dışına çıkacak olan öğrenci adaylarımız olsun, ya da eğitimine ülkemizde devam eden öğrenci grupları olsun fark etmeksizinGENETİK EĞİTİM DANIŞMANLIĞI avantajıyla TÜRK – AMERİKAN DERNEĞİ dil programlarından faydalanabilir. Her dilde eğitim programlarımız mevcut.

Tüm bunların beraberinde; TOEFL – IELTS- SAT –GRE –YÖKDİL – PTE – GMAT- TOEIC sertifika programlarıda mevcuttur.

TÜRK- AMERİKAN DERNEĞİ ortaklığıyla; İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca İspanyolca, İtalyanca ve diğer dillerde gelişmişlik seviyesine kadar eğitim vermekteyiz. Verilen dersler kişi tercihine göre isterseniz grup halinde, isterseniz kişiye özel eğitim verilmektedir.

 

TÜRK – AMERİKAN DERNEĞİ HAKKINDA;

Türk – Amerikan Derneği 1951 yılında Türkiye – ABD arasında ikili anlaşma ile kurulmuş köklü ve prestijli bir eğitim kurumudur.

İstanbul içinde; Avrupa yakasında Mecidiyeköy ve Bakırköy Şubemizde

Anadolu Yakasında; Kavacık Şubemizde eğitimler verilmektedir

Türkiye’nin ilk Amerikan İngilizcesi veren yabancı dil kursudur.

Öğrencilerimiz ; % 10 devamsızlığı aşmaması koşuluyla, aynı kuru yeniden ücretsiz alma hakkına sahiptirler. Genetik Eğitim Danışmanlığı öğrencileri tüm avantajların yanı sıra % 50 fiyat indirimi avantajına sahiptirler.

SPEAKİNG ( Konuşma ) Kulübü,

Listening ( Dinleme )  Kulübü

Dinleme Ve Sinema Kulübü

Reading/ Write ( Okuma ve Yazma Kulübü )

Gibi geliştirme aktiviteleri ve platformlarıyla eğitimler desteklenmektedir.


Detaylı Bilgi

Beykent Üniversitesi Sertifika Programları

Beykent Üniversitesi

Sertifikalı Kişisel Gelişim ve Kariyer Eğitimleri

Beykent Üniversitesi öğrencilerine yönelik hazırlamış olduğumuz kişisel gelişim ve kariyer eğitimlerini Kariyer Akademi ve ömür boyu eğitim üzerinden uzaktan eğitim sistemiyle alabilirsiniz.

Beykent Üniversitesi öğrencilerine yönelik hazırlanan eğitim programları ile öğrenciler kendini psikoloji, çocuk gelişimi, insan gelişimi ve işletme yönetimi alanlarında geliştirebilirler.

 

Istanbul  Sertifika Programları ( Beykent Üniversitesi Sertifika Programları )

Beykent Üniversitesi öğrencilerine yönelik uzmanlık kursları ve seminer süresi bazında hazırlanan sertifikalı kurslar ile kariyerinize güç katabilirsiniz. Adana kişisel gelişim ve kariyer eğitimlerini iki seçenekte sunmaktayız.

Istanbul UZMANLIK KURSLARI VE Istanbul KİŞİSEL GELİŞİM KURSLARI

1.Istanbul Uzmanlık Kursları

Istanbul uzmanlık kursları anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin sürekli eğitim merkezleri ya da liderlik araştırma ve uygulama merkezleri tarafından sertifikası verilmektedir. Devlet üniversitesive YÖK Kurumu olması ile de sertifikalar uluslararası geçerli durumda olmaktadır. Ayrıca transkript gibi eğitim içeriklerinin sertifikada saat bazıyla da belirtilmesi ile tek tek sertifika almak yerine tek uzmanlık sertifikasında başlıklarında yer alması ile konu içerikleri kadar da sertifika almış konumunda oluyorsunuz. İnsan Kaynakları biriminin ihtiyaç duyduğu sertifikalar genel geçerliliği yüksek ve resmi kurumlardan alınan sertifikalardır. Bizde kariyer akademi olarak devlet üniversitesi onaylı sertifikalar vermekteyiz.

2.Istanbul Kişisel Gelişim Kursları

Istanbul  kişisel gelişim kursları ile istediğiniz konuda kurs alabilir kendi içeriğinizi kendiniz seçebilirsiniz. Bu sayede daha önce almış olduğunuz eğitimler yerine ihtiyacınız olan eğitimleri kendiniz belirleyebilir. Sertifikalarınızı ister devlet üniversitesi isterseniz içişleri bakanlığına bağlı resmi derneklerden sertifikanızı alabilirsiniz. Uluslararası psikologlar derneği tarafından resmi onaylı sertifikalar ile kariyerinizi güçlendirebilirsiniz.

Kişisel gelişim ve uzmanlık Sertifikalarının Geçerliliği Nedir?

Kişisel gelişim ve kariyer eğitimlerinizin sertifikaları devlet üniversitesi onaylı olduğu için hem ulusal hem uluslararası geçerli durumdadır. Hem özel sektörde hem de resmi kurumlarda kullanabileceğiniz, KOSGEB, TÜBİTAK, AB Projeleri vb. projelerde artı puan getiren resmi sertifikadır.

 

Sertifikada Uzaktan Eğitim İbaresi Yer Alıyor mu?

Hayır, sertifikada herhangi bir şekilde uzaktan eğitim ibaresi yer almamaktadır. Kariyer akademinin genel merkezinde açılan örgün eğitimlere ve süper vizyona ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kişisel gelişim ve kariyer Kursları ile istediğiniz konuda kurs alabilir kendi içeriğinizi kendiniz seçebilirsiniz. Bu sayede daha önce almış olduğunuz eğitimler yerine ihtiyacınız olan eğitimleri kendiniz belirleyebilir. Sertifikalarınızı alabilirsiniz.

 

Kişisel gelişim ve kariyer eğitimleri nasıl gerçekleşmektedir?

Eğitimler Uzaktan Eğitim ile Gerçekleşmektedir. Sizlere sağlanan kullanıcı adı ve şifre ile dileğiniz yerden eğitimlere katabilirsiniz. Eğitimlerinizi başarılı olarak tamamladığınız takdirde anlaşmalı olduğumuz devlet üniversitesinden sertifikalarınız gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Uzaktan Eğitim

Bu program pek çok alanda kullanılan efektif kolaylaştırıcı ve bilhassa çalışan bay ve bayanlar için lokomotif eğitim yöntemlerinden biridir.

Türkiye de olduğu gibi pek çok bölüm geliştirme, mesleki katkı sunma  kursları ve hatta açık öğretim statüsünde fakülte okuma ve tamamlamada kullanılan bir eğitim türüdür.

Uzaktan eğitimin iki şekli vardır. Dijital ortamda ders görme ve sınava girme şekli veya bildiğimiz usulle açık öğretim tamamlama şekli.

Açık öğretim fakülte okuma şekli az çok bildiğiniz bir yöntemdir ve yurt dışında da pek çok ülke üniversitesi bu yöntemi uygulamaktadır.

Devam zorunluluğu olan bazı fakülteler, örneğin Tıp Fakültesi ve diğer sağlık bilimleri gibi alanlarda mümkün olmadığı gibi, bazı sözel ve eşit ağırlık gruplarında mümkündür çünkü devam zorunluluğu getirmemektedir.

Dijital ortam grubunda olan UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMLARI ise, GENETİK EĞİTİM DANIŞMANLIĞINDA ağırlıklı olarak ülkemiz içerisindeki üniversitelerimizin daha çok SERTİFİKA PROGRAMLARINI kapsar. Bu konuda çalıştığımız pek çok üniversitenin ’de sertifika programlarını her eğitim dönemi öncesinde yayınlamaktayız ve sitemize üyeliği bulunan adaylarımızı bilgilendirmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için Danışmanlarımızı arayabilir, telefonda veya randevu sistemiyle yüz yüze bilgi alabilirsiniz.


Detaylı Bilgi

KATEGORİ

SERTİFİKALAR

Sertifika programları özellikle kısıtlı zamanı olan, mesleki alanlarda kısa bir dönem içerisinde uzmanlaşmak ve iyi bir kariyer hedefleyerek rakiplerinin önüne geçmek isteyenler için çok uygundur. Sertifika programları tamamen mesleki bir dalda uzmanlaşmaya dayalı ve daha çok pratiğe yönelik programlardır.


Detaylı Bilgi

AREL Üniversitesi Sertifika Programları


Detaylı Bilgi

Beykent Üniversitesi Sertifika Programları


Detaylı Bilgi

Yeditepe Üniversitesi Sertifika Programları


Detaylı Bilgi

Genetik Eğitim Danışmanlığı

Genetik Eğitim Danışmanlığı

Genetik Eğitim Danışmanlık, sadece öğretim hayatınız boyunca yanınızda olmayacak, mesleki yaşama geçebilmeniz için de köprünüz olacaktır. Öğrencilerimizin en çok kaygılandığı Denklik artık korkacağınız bir süreç değil. Genetik Eğitim Danışmanlığı sizlere YÖK'te TANINIRLIK KABULU OLMAYAN üniversiteleri önermez ve kayıt yapmaz. Okuyacağınız Üniversitelerde TANINIRLIK olduğu gibi aynı zamanda da ULUSLARARASI GEÇELİ MAVİ DİPLOMAYA SAHİP OLACAKSINIZ.


Detaylı Bilgi